top of page

Çalışma Tarzımız.

     Misyonumuz

     Mali Müşavirlik Mesleğinin saygınlığını daha da artırmaya çalışmak, müşterilerimizi verdiğimiz hizmetle daha büyük ve yatırım yapılabilir konumlara getirebilmek, çalışma arkadaşlarımıza mesleğimizle ilgili doğru ve tam bilgiyi öğretebilmektir.

     
     Vizyonumuz

     Müşterilerimize pratik, çözüm odaklı ve yüksek kaliteli profesyonel hizmet vermek ve gelişen dünya ekonomisinde teknolojiyi en ileri derecede kullanan sektörün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermektir. Şirketimiz özellikle Küçük ve Orta ölçekli firmalara büyük ölçekli firmalara verilen kalitede hizmet vermek için çalışmaktadır.


Sorularınıza 24 saat içerisinde yanıt alırsınız...


1. ADIM

Temel olarak; vergi, SGK, muhasebe ve finansal raporlama konularındaki beklentilerinizi anlamak için bir görüşme organize eder ve sizleri dinleyip ihtiyaçlarınızı tespit ederiz.


2. ADIM

Gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantısının ardından, mali müşavirimiz ve alanında uzman danışmanlarımız konu üzerinde çalışır ve bir yol haritası çıkarır. Sağlayacağımız hizmet kapsamı sizin ihtiyacınıza göre şekillendirilir ve değerlendirmeniz için bir hizmet teklifi paylaşılır.


3. ADIM

Paylaşılan teklife onay gelmesinin ardından; işlemlerinizi gerçekleştirecek, takip edecek, size bilgilendirmelerde bulunacak ve sorularınıza 24 saat içerisinde yanıt alacağınız temsilciniz şirketiniz ile eşleştirilir. Mali Müşavirimiz yapılan işlemlerin aylık olarak kontrollerini gerçekleştirir ve özellikli konularda alanında uzman danışmanlarımız sizlerle iletişim halindedir.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

bottom of page